top of page

O nas

–Krystyna Rudowska 
Magister Inżynier informatyk, producent telewizyjny, pedagog. Wieloletni pracownik Telewizji Polskiej. Obecnie, na emeryturze, promuje naukę jako animator w Centrum Nauki Kopernik. Jest dyplomowanym Instruktorem Rekreacji, trenerem jeździeckim i współzałożycielką hipoterapii w Polsce.
Tańczy sportowo od ponad czterech lat Taniec Towarzyski Standardowy w systemie PRO-AM i odnosi sukcesy (w swojej kategorii wiekowej) na krajowych i zagranicznych turniejach (Wiedeń, Moskwa, Toronto, Blackpool). Mistrzyni Polski w 2016 r.

Jej motto to: "taniec nie jedno ma imię". Każdy przecież umie tańczyć, mamy to we krwi. Ruch ciała odzwierciedla wewnętrzny stan emocjonalny człowieka.  Pozytywne zmiany w ruchu mogą doprowadzić do pozytywnych zmian w psychice i tym samym "naprawić" ciało. Terapia tańcem choreograficznym i ruchem jest dla każdego bez względu na wiek i umiejętności.

Jako seniorka łączy swoje wieloletnie umiejętności i doświadczenie pedagogiczne oraz trenerskie z wiedzą o poprawie jakości życia poprzez taniec sportowy.

Grzegorz Michrowski 

Dyplomant na kierunku Finanse i Rachunkowość i programista.

Tancerz z najwyższą krajową klasą taneczną A. Dyplomowany Instruktor Tańca Sportowego. Wiele lat uczył się podstaw baletu i jazzu, a od 20 lat trenuje Taniec Towarzyski (10 tańców).  Od dziecka odnosił sukcesy na turniejach i taniec sportowy ma we krwi. Obecnie odnosi również sukcesy jako trener i profesjonalny partner (Krystyny Rudowskiej) w turniejach typu PRO-AM w kraju i za granicą (Wiedeń, Moskwa, Toronto, Blackpool).

Jego zajęcia taneczno ruchowe, cieszą się ogromnym powodzeniem. Ma niezmierzone pokłady cierpliwości i umiejętności w wyjaśnianiu "jak tę figurę taneczną wykonać", kiedy wszystko wydaje się niemożliwe. Miłośnik zwierząt i piłki nożnej oraz programowania.

bottom of page